Kdo je online?
Právě zde jsou 29 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

NutriMix pro nosnice plv 20kg


628,00 Kč

vyprodáno

Minerální krmivo s vitamíny pro nosnice. Vitamino-minerální směs Nutri Mix je určena pro drobnochovatele a malochovy. Přidává se do krmné dávky drůbeže, kterou tvoří převážně obilné šroty, kuchyňské zbytky a další domácí krmiva. Obsahuje biologicky účinné látky – vitamíny, minerální látky a aminokyseliny. Tato směs umožňuje chovatelům dokompletovat neplnohodnotnou krmnou dávku na potřebnou úroveň a zajistit tak zvýšení snášky, oplozenosti a líhnivosti vajec, zlepšení příjmu a využitelnosti krmiva a udržení dobrého zdravotního stavu drůbeže. 

 

Složení krmiva Nutri Mix pro nosnice:

Vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K3, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, niacinamid, pantothenan vápenatý, cholin chlorid, DL-methionin, vápník, fosfor, sodík, železo, měď, zinek, kobalt, mangan, jod, selen. 

 

Dávkovaní krmiva Nutri Mix pro nosnice:

Slepice ve snášce: 60 – 90g/10ks/den (2 – 3 polévkové lžíce), chovné kachny, husy, krůty, perličky ve snášce: 90g/10ks/den (3 polévkové lžíce), drůbež v období snáškového klidu: 60g/10ks/den (2 polévkové lžíce).

Způsob aplikace: Nutri Mix podáváme denně, rovnoměrně zamíchaný do krmiva. Na počátku a vrcholu snášky je vhodné používat horní hranici doporučeného dávkování a s poklesem snášky postupně snižovat.

   • Kód: 1177
  • Přepravní hmotnost: 20.1kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Trow Nutrition Biofaktory
Tento produkt byl přidán dne Pátek 03. listopad 2017.