Kdo je online?
Právě zde jsou 27 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Alavis Duoflex pro koně 387g


868,00 Kč

vyprodáno

ALAVIS™ Duoflex je přípravek na regeneraci pohybového aparátu koní s protizánětlivým účinkem. Je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy.

Alavis Duoflex se podává při celé řadě pohybových problémů, odstraňuje zánět a bolestivost a působí na regeneraci kloubních chrupavek. Uplatňuje se zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky, systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Zlepšuje kvalitu synoviální tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů.

 

Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Duoflex:

Celadrin™, Glukosamin sulfát

Celadrin™
Celadrin™ je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin™ spojuje dvě látky mající protizánětlivé účinky, které inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Celadrin napomáhá vyššímu využití a vstřebání chondroprotektivní látky glukosamin sulfátu, a tím dochází k lepší a efektivnější výživě kloubních chrupavek.

Glukosamin sulfát
Glukosamin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zabezpečuje správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku spočívá v chondroprotek­tivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje zmírnění kloubních obtíží, zlepšení pohyblivosti a zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubů.

 

Alavis Duoflex doporučujeme podávat:

 • - pro potlačení zánětu a bolesti kloubů

 • - pro zlepšení pohyblivosti kloubů a zvýšení jejich lubrikace

 • - na regeneraci kloubních chrupavek a tkání

 • - zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek

 • - prodloužení aktivního věku koně

 

Obsah účinných látek v 1 kg:

 • Celadrin – 193 g

 • Glukosamin sulfát – 542 g

Pomocné látky: maltodextrin

 

Dávkování Alavisu Duoflex: Pro koně o hmotnosti 500 kg 3 odměrky denně. Způsob použití: Prášek se podává při obtížích dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Přípravkem ALAVIS™ Duoflex lze navázat na podávání přípravku Alavis Celadrin pro koně.
 
Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.
 
Balení: 387g
 


 • Kód: 245
 • Přepravní hmotnost: 0.4kg
 • 0 Balení skladem
 • Výrobce: Alavis
Tento produkt byl přidán dne Pondělí 14. prosinec 2015.