Kdo je online?
Právě zde jsou 7 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Alltech Lifeforce Formula 5kg + DÁREK a DOPRAVA ZDARMA!


3200,00 Kč

vyprodáno

Lifeforce Formula je určena pro chovné a zájmové koně s mírnou aktivitou. Obsahuje probiotika pro koně.
  

Lifeforce Formula podporuje celkový zdravotní stav, maximální výkon, rychlou regeneraci a dobrou pohodu Vašeho koně. 

Lifeforce Formula omezuje vznik kolik, průjmů a jiných zažívacích potíží, skvěle podpoří špatně krmitelné koně. Probiotické živé kvasinky pomáhají nastavit přirozenou rovnováhu v zažívacím aparátu koně.

Lifeforce Formula je díky lehce využitelným organickým mikroprvkům, dalším živinám a probiotickým kvasinkám nenahraditelným pomocníkem pro rekonvalescenci nemocných koní a koní po operaci.

Lifeforce formula je bohatá na antioxidanty, podporuje detoxikaci, imunitní systém a obranyschopnost organizmu. Pomáhá koním lépe se vyrovnávat se stresem a se zátěží vnějšího prostředí. Sportovní koně udrží ve špičkové kondici, mladým koním zajistí vyrovnaný růst.

 

Lifeforce Formula je receptura složená z mnoha komponent a řeší tak prevenci komplexně. Umožní Vašemu koni maximálně využít jeho růstový a výkonnostní potenciál. Poskytuje stavební kameny pro posílení přirozeného imunitního systému. Lifeforce formula obsahuje organické minerály, které mají blízko k přírodní formě, díky čemuž se lépe vstřebávají, skladují a využívají. Imunitní systém koní má tak možnost daleko lépe zvládat stres. Lifeforce formula hraje důležitou roli v imunitním systému tím, že obsahuje organické stopové minerály, které se lépe vstřebávají a udržují, čímž koním umožňují vyrovnávat se s oxidativním stresem pomocí produkce volných radikálů a podporují tak reprodukční systém klisen a hřebců.

 

  • napomáhá zlepšit imunitní funkce Vašeho koně
  • udržuje v zažívacím traktu a slepém střevu vyváženou mikroflóru, což zvířeti umožňuje maximálně využít živiny ze všech krmných zdrojů
  • zlepšuje kvalitu mléka klisen, což podporuje zdravý růst mladých zvířat
  • podporuje reprodukční systém klisen a hřebců
  • zvyšuje pravděpodobnoat úspěšného páření a zlepšuje schopnost hřebce oplodnit klisnu

 

Lifeforce Formula je základním kamenem Alltechu pro výživu koní. „Lifeforce Formula je ukázkou naší vášně pro dokonalost.“ Je prospěšná pro koně v každé fázi jeho života. Umožní Vašemu koni maximálně využít jeho růstový a výkonnostní potenciál. Je sestavena s cílem maximálně omezit negativní vlivy působící na koně – infekce, nemoci, plísně, nevyvážená strava, vysoká zátěž, stres, stáří. Současně maximálně podpoří přirozenou schopnost organismu koně vyrovnávat se s těmito zátěžemi. Lifeforce formula je bohatá na antioxidanty, podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Probiotické živé kvasinky vytváří ideální prostředí v zažívacím aparátu koně, zvyšují stravitelnost vlákniny a umožňují koni lépe využít všechny složky krmné dávky. Zvyšují chuť k příjmu potravy a omezují riziko vzniku kolik a jiných zažívacích potíží, skvěle podpoří špatně krmitelné koně. Lifeforce formula umí také eliminovat negativní účinky plísní obsažených v krmivu. Organicky vázané mikroprvky zajistí kvalitní kopytní rohovinu, zdravou kůži a lesklou srst. Hříbatům a mladým koním zajistí Lifeforce Formula vyrovnaný růst a tvorbu kvalitní kostní tkáně. Příznivý vliv má i na reprodukci. Sportovní koně udrží ve špičkové kondici a umožní jim lépe regenerovat. Lifeforce Formula je receptura složená z mnoha komponent (Yea-Sacc, Mycosorb, Sel-Plex, Bioplexy a další). Řeší prevenci komplexně a podpoří celkový zdravotní stav, maximální výkon a dobrou pohodu koně.  Vyrobeno firmou Alltech. Podporujeme koně a jezdecký sport, a proto jsme se stali hlavním sponzorem světových jezdeckých her 2010 pořádaných Světovou jezdeckou federací FEI v Kentucky, USA.

 

Dávkování Lifeforce Formula:

56g na koně a den. Ideálně rozdělit do více krmných dávek během dne (nejlépe 2), aby byl zajištěn kontinuální přísun. Pro snadné každodenní použití je součástí obou typů balení 28g lopatka, přičemž doporučujeme podávat dvakrát denně.

   • Kód: 1351
  • Přepravní hmotnost: 5.1kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Alltech
Tento produkt byl přidán dne Čtvrtek 14. říjen 2010.