Kdo je online?
Právě zde jsou 39 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Nutri Mix pro prasata a selata 3kg


164,00 Kč  146,00 Kč
Ušetříte: 11% z ceny

vyprodáno

Zboží lze objednat telefonicky na tel.: č. 728 478 382. Dodací lhůta je obvykle do  7 dnů.
 

Minerální krmivo s vitaminy pro prasata a selata. Vitamino-minerální směs Nutri Mix je určena pro drobnochovatele a malochovy. Přidává se do krmné dávky selat a prasat, kterou tvoří převážně obilné šroty, kuchyňské zbytky a další domácí krmiva. Obsahuje biologicky účinné látky – vitamíny, minerální látky a aminokyseliny. Tato směs umožňuje chovatelům dokompletovat neplnohodnotnou krmnou dávku na potřebnou úroveň a zajistit tak vyšší přírůstky hmotnosti, zlepšení příjmu a využitelnosti krmiva, udržení dobrého zdravotního stavu prasat a omezení výskytu poruch pohybového aparátu.

 

Složení krmiva Nutri Mix pro prasata a telata:

Vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin B2, vitamin B12, niacinamid, cholin chlorid, L-threonin, L-lysin, vápník, fosfor, sodík, železo, měď, zinek, kobalt, mangan, jod, selen.

 

Aplikace:  

Nutri Mix podáváme denně, rovnoměrně zamíchaný do krmiva. Na počátku odchovu a výkrmu je vhodné používat dolní hranici doporučeného dávkování a postupně zvyšovat podle stáří selat nebo rostoucí hmotnosti prasat.

 

Dávkovaní krmiva Nutri Mix pro prasata a telata:

Selata od 8 do 20 kg ž.hm. 30 – 60g/ks/den (1 – 2 polévkové lžíce), prasata od 20 do 100 kg ž.hm. 60 – 120g/ks/den (3 – 4 polévkové lžíce), prasata nad 100 kg ž.hm. 120g/ks/den 4 polévkové lžíce.

 

Balení: 3 kg

   • Kód: 313
  • Přepravní hmotnost: 3kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o
Tento produkt byl přidán dne Úterý 06. duben 2010.