Kdo je online?
Právě zde jsou 46 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Ochranný přívěsek proti klíšťatům Zecko Explorer


748,00 Kč  648,00 Kč
Ušetříte: 13% z ceny

vyprodáno

Účinná ochrana před klíšťaty na ultrazvukové bázi ve formě přívěsku, který si jednoduše kamkoli připnete a dle potřeby zapnete nebo vypnete. Vhodný na výlety do přírody, na vycházku se psem, práci na zahradě nebo na ryby. 

Malý elektronický ultrazvukový přívěsek proti klíšťatům a blechám - vhodné na sport, a další volnočasové aktivity.

Účinný rozsah je kolem 3 metrů. Podrobné informace naleznete uvnitř balení. Výrobek testovaný akreditovanou agenturou na elektromagnetickou kompatibilitu a emise ultrazvuku. Účinnost prokázaná univerzitními testy. Ekologické - netoxické - bez chemikálií, odolný proti vlhkosti (IP13).

 

Tento malý elektronický přívěsek je ideálním řešením, jak od sebe udržet klíšťata a blechy během venkovních aktivit, sportování, procházek, pikniků nebo kempování. Je to zcela ekologický způsob, jak se vyhnout rizikům onemocnění, které tyto parazité způsobují. Je zcela netoxický a neuvolňuje žádné chemické látky ani zápach. Funguje tak, že vysílá řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro osoby i zvířata, ale které ruší klíšťata a blechy, drží je pryč od těla nebo je nutí opustit osobu. ZECKO EXPLORER musí být připevněno k oděvu pomocí zabudované svorky nebo šňůrky procházející zabudovaným kroužkem. Pro ještě větší ochranu je ZECKO EXPLORER vybaven dvěma zářiči, které pokrývají široký rozsah dosahu zepředu, z pravé a levé strany, tak i zdola. Neblokujte funkci přístroje, provozní dosah je přibližně 3 metry. S ohledem na malou velikost přístroje, podnikněte příslušná opatření proti dětem.

Návod na použití: odstraňte plastový jazýček a připojte již existující lithiovou baterii. Stisknutím tlačítka zapnete nebo vypnete zařízení. Pět krátkých červených záblesků ukazuje, že je zařízení zapnuto a jeden dlouhý červený záblesk ukazuje, že je vypnutý. Po připojení je výdrž baterie asi deset měsíců. Chcete-li zjistit, zda ZECKO EXPLORER stále funguje, stiskněte tlačítko a zkontrolujte, zda kontrolka stále bliká.

 

Velikost: délka - 6 cm, šířka - 3 cm, výška - 2 cm.

Dosah: 3 m  • Kód: 446
  • Přepravní hmotnost: 0.03kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: ULTRASOUNDtech
Tento produkt byl přidán dne Čtvrtek 29. srpen 2019.