Kdo je online?
Právě zde jsou 20 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Arpalit Neo kožní pěna 150ml


108,00 Kč

vyprodáno

Arpalit Neo pěna 150 ml se používá k běžnému ošetření srsti i k ochraně proti opakovanému napadení parazity. Je vhodný pro všechny typy zvířat, zejména pro domácí mazlíčky, pro jemnou aplikaci v obličejové části.


Základní charakteristika:  

Přípravky ARPALIT Neo jsou jedinečnými přípravky na bázi nejnovějších poznatků o působení insekticidních látek, které poskytují dlouhodobý účinek proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím. Poskytují ochranu proti opakovanému napadení těmito ektoparazity. Hlavními insekticidními látkami jsou permethrin a fenoxycarb. Permethrin zabijí dospělé ektoparazity a fenoxycarb likviduje veškerá jejich vývojová stádia. Tyto látky jsou na rozdíl od jiných jen minimálně toxické. Při pravidelném používání přípravků ARPALIT Neo ochráníte svého miláčka nejen před blechami, klíšťaty a před jejich vývojovými stádii, ale i před zákeřnými onemocněními typu lymfská borelióza a klíšťová encephalitida. Zároveň tyto přípravky působí Preventivně proti vzniku alergie na bleší kousnutí.

Přípravky ARPALIT Neo jsou určeny pro všechna nepotravinová zvířata, zejména, pro psy, kočky, plazy, a jiné drobné živočichy, včetně mláďat od stáří 2 měsíců.

Přípravky ARPALIT Neo nejenže ochrání před nepříjemnými ektoparazity, ale navíc, obsahují D-panthenol a silikonovou složku. D-panthenol dodává pokožce, srsti nebo peří zvířete výživu a vlhkost. Silikonová složka vytváří na povrchu srsti nebo peří ochranný hedvábný lesklý film, který zabraňuje dehydrataci.

Jedinečný výrobek na českém trhu díky bezkonkurenčnímu poměru mezi garantovanými účinky a cenou přípravku.

 

Trojí insekticidní účinek:

  • likvidační: zabíjí dospělé ektoparazity;
  • ovicidní: usmrcuje jejich vajíčka;
  • larvicidní: usmrcuje larvy ektoparazitů, čímž dochází k zabránění nástupu nové populace a dochází tím k zastavení vývojového řetězce;  

 

Návod k použití:

 

 

Před použitím protřepat. Nádobku je nutné držet při aplikaci dnem vzhůru. Na ruku ošetřujícího nebo na povrch těla zvířete se aplikuje pěna velikosti tenisového míčku. Stejnoměrně se rozetře po povrchu těla zvířete, pročeše se hřebenem, kartáčem nebo se rukou v rukavici promne, aby přípravek mohl prostoupit až na kůži. Množství aplikovaných dávek se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provede systematicky po celém povrchu těla. Srst nebo kůže zvířete po ošetření musí být lehce zvlhčená. Při ošetření obličejové části se přípravek nastříká na ruku v rukavici a pozorně se vetře do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů.

 

Má-li zvíře velmi citlivou pokožku, opatrně vyzkoušejte působení přípravku na malé části těla. Neobjeví-li se podráždění, zarudnutí nebo zánět, opatrně nanášejte, neprovádějte masírování pokožky.
Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat. Po aplikaci zvíře 48 hodin nekoupejte.

   • Kód: 1300
  • Přepravní hmotnost: 0.166kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Arpalit
Tento produkt byl přidán dne Pondělí 04. duben 2011.