Kategorie
 
Psi (881)
 
Kočky (139)
 
Koně (50)
 
Rybolov (54)

Kdo je online?
Právě zde jsou 7 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Pronature 26 Adult Small Breeds 16kg + DÁREK a DOPRAVA ZDARMA!


998,00 Kč

vyprodáno

Nyní nahrazeno krmivem 1st Choice Adult Toy a Small 20kg + DOPRAVA ZDARMA! - krmivo s vylepšenou recepturou od stejného výrobce dostupné v našem Eshopu!

 

Výrobky Pronature obsahují všechny základní složky, které dospělí psi potřebují. Navíc však byl v krmivu určeném pro malá a střední plemena upraven obsah bílkovin (26%) a tuků (16%). Aby bylo možné zaručit zdraví a pohodlí vašeho psa, byly do krmiva Pronature přidány i antioxidanty, jako např. špenát, který obsahuje betakarotén, živinu známou svými příznivými účinky na posilování imunitního systému a zdravou kostní tkáň.

 

Složení krmiva Pronature Adult Small and Medium Breed 26:

Kuřecí moučka, kukuřičná krmná mouka, pšeničná krmná mouka, kukuřičný lepek, živočišný tuk-drůbeží (konzervováno směsí tokoferolů), krmná rýžová mouka, cukrovkové řízky sušené, celá lněná semínka, výlisky vojtěšky, sušené kvasnice(sacharomyces cerevisiae), přírodní zchutňovadlo-drůbeží, dihydrogenfosforečnan sodný monohydrát, lecitin, chlorid draselný, dikalciumfosfát, propionan vápenatý, cholinchlorid, chlorid sodný, výtažek z rozmarýnu, výtažek z rostliny Yucca schidigera, sušený špenát, celý tymián, vitaminy a minerály.

 

Analýza krmiva Pronature Adult Small and Medium Breed 26:

Dusíkaté látky:   min. 26%   Hrubá vláknina:   max. 3%
Surový tuk:   min. 16%   Vlhkost:   max. 12%

 

Dávkování krmiva Pronature Adult Small and Medium Breed 26:

  Dog Food - Daily Feeding Guidelines
   • Kód: 880
  • Přepravní hmotnost: 16.1kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Pronature
Tento produkt byl přidán dne Čtvrtek 01. duben 2010.