Kdo je online?
Právě zde jsou 58 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Aptus Apto Flex VET sirup 500ml


798,00 Kč

vyprodáno

Tekutá kloubní výživa Aptus Apto-Flex Vet je pětisložkový solubilní chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty pro psy a kočky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, MSM, kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a antioxidanty.

 

Indikace kloubní výživa Aptus Apto-Flex Vet: výživa a regenerace chrupavek a vazů v kloubech.

 

Preventivní podávání: u velkých a těžkých plemen psů, u sportujících psů, při obezitě, u starších zvířat, u štěňat rychle rostoucích plemen psů - výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence artritidy.

 

Terapeutické podávání: po chirurgických ortopedických zákrocích, při dysplaziích kloubů, při osteoartritidě, při bolestivosti pohybového systému - zrychlení a usnadnění hojení, snížení bolestivosti při pohybu, usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy.

Jednoduchý antioxidant vitamin E byl nahrazen lepším a komplexnějším antioxidantem: brusinkovým extraktem.  Brusinkový extrakt obsahuje vitamin E také, ale navíc obsahuje vitaminy B, C, K, řadu minerálů, jsou známy jeho antioxidační a protinádorové účinky, a je používán také při infekcích močových, orálních a gastrointestinálních.   
 

Objem: 500 ml

   • Kód: 120
  • Přepravní hmotnost: 0.6kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Aptus
Tento produkt byl přidán dne Čtvrtek 22. březen 2018.