Kdo je online?
Právě zde jsou 57 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Lososový olej pes 1l


228,00 Kč  178,00 Kč
Ušetříte: 22% z ceny

vyprodáno

                                                                    LOSOSOVÝ  OLEJ

!  Olej z norského lososa !

! BEZVODÝ!     ! V chladu netuhne !

           Neředěný, čistý, bez příměsí !     -    Země původu  -  NORSKO !

Tento Norský lososový olej je určen pro psy a kočky. Zajišťuje zdravou kůži, lesklou srst přičemž podporuje imunitní systém a také správnou činnost srdce vašeho psa. Je to základní zdroj Omega 3 mastných kyselin. Samozřejmě chuť čerstvých lososů je vynikající pro zchutnění krmiva.

 

Charakteristika: přírodní, velmi čistý lososový olej, bez příměsí jiných druhů olejů, s typickou lososovou, tmavě oranžovo-červenou barvou. Tento Norský lososový olej neobsahuje další umělé nebo přírodní antioxidanty, vitamíny a minerály. Obsahuje pouze látky,antioxidanty a stopová množství vitamínů, které se v lososech přirozeně vyskytují. Tento zcela přírodní produkt nebude ovlivňovat příjem vitamínů, který má Váš pes a kočka z ostatních zdrojů. Je odvodněný, takže netuhne ani při nízkých teplotách! Má silný, charakteristický rybí pach. Jedinečný zdroj nenasycených a vicenenasycených mastných kyselin ( tzv. Omega kyselin ). 

 

Tento lososový olej pomáhá řešit: lámavost a vypadávání srsti, matnou srst, lupy, vysychání kůže, řídkou srst, záněty kůže, svědění, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému i problémy s reprodukcí u psů i u fen.

 

Doplňující info: Známý jako vynikající zdroj vysoce kvalitních proteinů, obsahuje všechny esenciální mastné aminokyseliny. Je snadno stravitelný a je vynikající pro psy i kočky ve všech životních fázích. Pomáhá organismu udržovat vyvážený poměr kyselin Omega 3 a 6.

 

Dávkování:

váha méně jak 12 kg - denní dávka 4 ml
váha 12 - 24 kg - denní dávka 8 ml
váha 24 - 28 kg - denní dávka 12 ml
váha více jak 48 kg - denní dávka 16 ml

   • Kód: 1570
  • Přepravní hmotnost: 1.05kg
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: JaM Servis s.r.o.
Tento produkt byl přidán dne Čtvrtek 02. únor 2012.