Kdo je online?
Právě zde jsou 45 návštěvníci online.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Doprava

PŘI OBJEDNÁVCE NAD  1.600,- Kč je DOPRAVA ZDARMA. Platí pouze u objednávek, kde celková váha objednaného zboží nepřesáhne 50kg nebo kde je u konkrétního zboží  v názvu uvedeno DOPRAVA ZDARMA (platí při jakékoli hmotnosti zboží). Toto opatření je zaměřeno především na krmné směsi pro hospodářská zvířata. Zboží zasíláme zásilkovou službou DPD (Direct Parcel Distribution), General Parcel neboli Geis nebo Českou Poštou, kde je HMOTNOST ZÁSILKY OMEZENA DO 10 KG. Způsop dopravy můžete také vepsat do poznámky. Zboží do zahraničí nezasíláme (včetně Slovenské Republiky).

 

 

V případě objednávky nedosahující částky 1.600,-Kč Vám zboží zašleme dopravcem DPD (Direct Parcel Distribution), General Parcel (obdoba PPL či DPD) na soukromou adresu nebo prostřednictvím České pošty (balík do ruky, balík na poštu o max. váze 10 kg) . V tomto případě za dopravné účtujeme následující sazby.

 

 

Zásilková služba DPD (Direct Parcel Distribution) General Parcel (ceny včetně balného, doběrečného a DPH): 

Balík do 40kg = 100kč, 40 až 50kg = 120kč, 50 až 60kg = 200kč, 60 až 76kg = 300kč. Možnost platby platební kartou při převzetí. Zásilky nad 76kg zásilkovou službou nezasíláme.

 

 

    Zásilková služba GEIS General Parcel (ceny včetně balného, doběrečného a DPH): 

Balík do 40kg = 100kč, 40 až 50kg = 120kč, 50 až 60kg = 200kč, 60 až 76kg = 300kč. Možnost platby platební kartou při převzetí. Zásilky nad 76kg zásilkovou službou nezasíláme.

 

 

Geis Point – síť plná výhod

Představujeme Vám Geis Point, nejrozsáhlejší síť výdejních míst balíkových zásilek v České republice. Aktuálně zahrnuje téměř 450 míst a stále roste. Do výdejního místa sítě Geis Point si můžete balíček poslat nebo přesměrovat v případě, že se Vám nehodí čekat na zásilku doma, že si ji raději vyzvednete po cestě z práce nebo při sobotním nákupu. Termín vyzvednutí zásilky nemusíte řešit. Balík zůstává ve výdejním místě po dobu 14 dní, tak že máte dost času si jej vyzvednou tehdy, kdy se Vám to opravdu hodí. Na adrese www.geispoint.cz jednoduše zjistíte, který Geis Point bude pro Vás „nejšikovnější“.

 
                                                                           

 

  Doprava Českou Poštou je přibližně o 20% dražší než dopravce General Parcel. Můžete zvolit balík na poštu nebo do ruky (zásilky pouze do 10 kg). Způsob, který si vyberete vepište prosím do poznámky při objednávce nebo nás kontaktujte mailem nebo telefonicky.

 

 

V případě, že zvolíte platbu převodem na účet prosím zaplaťte až po obdržení PDF faktury. Je možno zvolit i jiný způsob dopravy a to dle specifikací jednotlivé objednávky. Cena dopravy se může lišit i podle váhy objednaného zboží.  Českou poštou lze zasílat pouze zboží s hmotností nepřesahující 30kg. Zboží mimo ČR nezasíláme.